O nas Referencje Nasz transport Kontakt
Infolinia:
32 284 54 32
O nas

Szanowni Państwo

Nasza firma działa od 1993 roku, swoją działalność rozpoczęliśmy od założenia szkoły języków obcych, następnym krokiem było powołanie multi-agencji ubezpieczeniowej, a ostatnim biura podróży, które od 10 lat jest naszą najważniejszą działalnością.


Nasze główne kierunki


Naszymi głównymi kierunkami wakacyjnymi poza Polską są:

Organizujemy również wyjazdy grupowe, wycieczki jednodniowe i kilkudniowe w kraju i za granicą, eventy służbowe, pikniki pracownicze, wycieczki szkolne oraz pielgrzymki.

23 lata na polskim rynku !

W ciągu 23 lat działalności z naszych usług skorzystało ponad 80 tyś klientów, a obecnie współpracujemy z 70 związkami zawodowymi, głównie z branży górniczej oraz szkołami , parafiami, a także agencjami turystycznymi ze Śląska i nie tylko.

Wakacje szyte na miarę

Staramy się zawsze dopasować imprezę do indywidualnych potrzeb klienta.
Nasi pracownicy z przyjemnością odwiedzą Państwa siedzibę, aby dopasować ofertę do Waszych oczekiwań oraz przedstawić nasze propozycje i sugestie.

Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia od konkurencji to fakt, że zarząd firmy indywidualnie jest zawsze osobiście odpowiedzialny za poszczególną grupę i pozostaje w kontakcie przez 24 godziny, a ponieważ jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, naszymi zyskami staramy się dzielić również z potrzebującymi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY